Doping Nedir?

Üst Sıradayım

İlanınız zaman geçtikçe, yeni ilanlar yayına alındıkça arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın arama listelerinin sadece Gelişmiş Sıralama seçeneğinde en üst bölümünde kalarak öncelikli listelenmesi ve daha fazla görüntülenmesi için Üst Sıradayım alabilirsiniz.

 

Güncelim Dopingi

İlan giriş tarihinizin eskidiğini düşünüyorsanız veya uzun zaman önce satmaktan/kiralamaktan vazgeçip yayından kaldırdığınız ilanınızı tekrar yayına almak isterseniz Güncelim alarak ilan tarihinizi yenileyebilirsiniz.

Böylece ilanınızın hala güncel olduğunu gösterir, üstelik ilanınızı favorilerine ekleyen takipçilerinizi kaybetmezsiniz.

Güncelim hizmet ücreti tek kullanım içindir. Her ilan tarihi güncelleme işlemin için Güncelim tekrar alınır. Aynı ilana Güncelim satın almak için satın alınan günün sona ermesi gereklidir.

 

 

Anasayfa Vitrini

İlanınız her gün "milyonlarca kişinin ziyaret ettiği" jetseri.com'un ana sayfasında ve mobil uygulama ve mobil sitenin vitrin alanında yer alsın istiyorsanız Ana Sayfa Vitrini alabilirsiniz.

 

Kategori Vitrini

İlanınızı bulunduğu kategorinin sayfasında, vitrin bölümünde sergilemek için Kategori Vitrini alabilirsiniz.

Mesela, satılık/kiralık eviniz için Kategori Vitrini aldınız. İlanınız hem Emlak sayfasında hem de Konut sayfalarında Kategori Vitrini bölümlerinde yer alır. Bu doping sadece web ara yüzünde gösterilir.

 

Acil Acil

"Hemen satmam/kiralamam lazım" diyorsanız Acil Acil alabilirsiniz.

  • İlanınız hem ana sayfa sol menüde hem de mobil uygulamaların ve mobil sitenin ana sayfasında yer alan Acil Acil özel kategorisinde yer alır.
  • Acil Acil dopingi satın alınan ilanlar, arama listelerinde Acil Acil etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir.

 

Kalın Yazı & Renkli Çerçeve

İlanınız arama listelerinde ‘kalın harflerle yazılı ilan başlığı ve renkli çerçevesiyle yer alsın, kendini göstersin istiyorsanız Kalın Yazı & Renkli Çerçeve alabilirsiniz.

Üstelik Kalın Yazı & Renkli Çerçeve, ilanınızın yayında kaldığı süre boyunca devam eder.

Doping yayınlanma süresi: İlan yayın süresi boyunca

 

Detaylı Arama Vitrini

"Detaylı Arama" sayfasına gelen tüm alıcılara ulaşmak mümkün!

İlanınız sahibinden.com'un web ara yüzünün ana sayfasında yer alan 'Detaylı Ara' linkini tıklayarak, kriterli arama yapmak isteyen alıcılara ulaşsın istiyorsanız Detaylı Arama Vitrini alabilirsiniz.

 

Fiyatı Düşenler

"İlan fiyatımı düşürdüm, ilanımı öne çıkarayım" diyorsanız Fiyatı Düşenler alabilirsiniz.

  • İlanınız hem ana sayfa sol menüde hem de mobil uygulamaların ve mobil web'in ana sayfasında yer alan Fiyatı Düşenler özel kategorisinde yer alır.
  • Hem de arama listelerinde Fiyatı Düştü etiketiyle diğer ilanların arasında dikkat çeker ve alıcılara kendini gösterir.

 

"JetSeri.Com dopinglerinden almasam da satabiliyorum.
Neden alayım?"
JetSeri.Com, milyonlarca ziyaretçisi ve milyarlarca sayfa görüntülemesi ile yayına aldığınız ilanınızı en kısa sürede satmanızı veya kiralamanızı sağlar.

JetSeri.Com dopinglerini aşağıdaki nedenlerle tercih edebilirsiniz.
İlanınızın benzerleri çoksa, ayrışsın istiyorsanız,
Çok özellikli bir ilansa ve öne çıkarmak istiyorsanız,
En kısa sürede satmak/kiralamak istiyorsanız,
Fiyatını düşürdünüz ve dikkat çekmek istiyorsanız,
Çok daha fazla potansiyel alıcı tarafından görüntülensin istiyorsanız,
İlanınızın giriş tarihi eskidi ve ilanınızın güncel olduğunu göstermek istiyorsanız.
JetSeri.Com dopingleri, herhangi bir anda milyonlarca aktif ilan barındıran bu etkili platformda ilanınızın benzerlerinden ayrışmasını ve daha fazla görüntülenmesini sağlar. Böylece ilanınız çok daha hızlı satılır veya kiralanır.